Objednávka Online Kurzu

Garance vrácení peněz

Máte možnost využít naší 7 denní garance vrácení peněz v případě, že nebudete spokojeni. Naší prioritou je pro vás vytvořit příjemný komfort, abyste si na své cestě řekli "přes první pochybnosti je tohle nejlepší investice." Kupujete tedy bez rizika.

+300 členů
Akademie, kteří díky Amazonu dosáhli na vytoužený příjem. Přidáš se k nim?

Kompletní návod od A do Z

Ušetříme vám spoustu času. Čas, který byste jinak strávili hledáním informací a děláním chyb. Máte možnost se vyvarovat chybám a jít po vyšlapané cestičce Akademií, která pomáhá už více než 300 členům budovat svůj příjem. Nyní je řada na vás a váš příjem.
Jste připraveni?

Seller Academy | Amazon kurz

Kompletní návod od A do Z jak vstoupit na trh Amazonu a začít vydělávat. Žádné měsíční poplatky. Přístupný 24/7 na všech zařízeních.

Online konzultace v případě potřeby

Máte možnost naplno využít naší online podpory, kde vám osobně poradíme v případě, že si nebudete vědět rady. My vás v tom nenecháme.

VIP skupina pro členy

Vstupem do Akademie získáte vstup do skupiny, kde si členové radí a řeší problémy. Nejste na to sami.

TOP 20 produktů

Odkryjeme tajemství produktů, které jsou ohromnou příležitostí pro prodej na Amazonu. Vy tak můžete produkty vzít a začít prodávat.

Rozbory úspěšných produktů

Předtavíme vám naše produkty, které nám vydělávají a popíšeme cestu, která stála za úspěchem těchto produktů. Zároveň odhalíme, kolik nám tyto produkty vydělávají.

EXTRA výuková videa

Videa, které jsou nad rámec kurzu. Neustálý přísun nových informací a strategie, které vedou k úspěšnému prodeji.

Naše roční výsledky

Tohle mohou být vaše výsledky za jediný rok